general_help_center_title

general_help_center_description

tent Playa de Palma

Calle Los Tamarindos, s/n, Palma de Mallorca, Ses Cadenes
Våre kundeanmeldelser
meget bra
Våre kundeanmeldelser
  • Sjekk tilgjengelighet og priser

Kart

Velger du tent Playa de Palma som ditt overnattingssted i Palma de Mallorca, bor du i hjertet av byen samtidig som du har en 5 minutters kjøretur fra Aqualand El Arenal og 7 minutter fra FAN Mallorca kjøpesenter. Dette hotellet ligger 9,2 mi (14,9 km) unna Sankt Maria-katedralen i Palma og 11,1 mi (17,9 km) unna Castillo de Bellver.

Hotellinnredning

Ta deg et bad i et av stedets 3 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom.

Hotellinnredning

  • Heis
  • Treningsfasiliteter
  • Resepsjonstjenester
  • Antall rom:193
  • Antall etasjer:6
  • Antall bygninger/tårn –1
  • Vaskeritjenester
  • TV i fellesområdene
  • Bibliotek
  • Gratis frokost
  • Barnebasseng
  • Safe i resepsjonen
  • Flerspråklig personale
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt hotell
  • Ekspressinnsjekking
  • Bassengparasoller
  • Biljardbord
  • Hjelp til utflukter og billetter
  • Gratis wi-fi
  • Byggeår –1971
  • Antall restauranter:1
  • Antall utendørs basseng –3
  • Antall barer/salonger:1
  • Bagasjeoppbevaring
  • Strandparasoller
  • Solsenger for strand
  • Solsenger for basseng
  • Gratis parkering i nærheten
  • Terrasse
  • Bøker
  • Bordtennis
  • Delt mikrobølgeovn
  • Salgsautomat

Rominnredning

  • Klimaanlegg
  • TV
  • Tilpasset rullestolbrukere
  • Daglig rengjøring
  • Telefon
  • Privat bad
  • Gratis toalettartikler
  • Hårføner
  • Balkong
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)
  • Blendingsgardiner
  • Safe på rommet (tilpasset bærbar PC)
  • Parabol-TV
  • Gratis wi-fi
  • Badekar eller dusj
  • Gratis babysenger
  • Safe på rommet (mot tilleggsgebyr)
  • Klimaanlegg på rommet (oppvarming)
  • Håndklær tilgjengelig
  • Sengetøy tilgjengelig
  • Såpe
  • Sjampo
  • Toalettpapir
  • Laptop-vennlig arbeidsplass
  • LED-lyspærer
  • Minikjøleskap

Hotellregler & Informasjon fra hotellet

tent Playa de Palma

Calle Los Tamarindos, s/n, Palma de Mallorca, Ses Cadenes, Palma de Mallorca, Balearene, Spania
  • Hotellregler
  • Check-In: kl. 15.00 - midnatt
  • Check-Out: kl. 12.00
  • Minimumsalder for innsjekking er 18
  • Kjæledyr
  • Kjæledyr kan ikke medbringes
  • Betalingstyper
  • Mastercard
  • Visa
  • Kontanter aksepteres ikke
  • Debetkort godtas ikke
  • Diverse
  • Ingen ekstrasenger tilgjengelige
  • Beskrivelse
  • Velger du tent Playa de Palma som ditt overnattingssted i Palma de Mallorca, bor du i hjertet av byen samtidig som du har en 5 minutters kjøretur fra Aqualand El Arenal og 7 minutter fra FAN Mallorca kjøpesenter. Dette hotellet ligger 9,2 mi (14,9 km) unna Sankt Maria-katedralen i Palma og 11,1 mi (17,9 km) unna Castillo de Bellver.

    Føl deg som hjemme i et av de 193 aircondition-avkjølte gjesterommene. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner.

    Ta deg et bad i et av stedets 3 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom.

    Som gjest på tent Playa de Palma kan du spise et bedre måltid på Unlimited Brunch 8-13.30h. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 13.00.

    Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale.

    • Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
    • Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
    • Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
    • Dette overnattingsstedet godtar større kredittkort; ingen kontantbetalinger
    • Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt

    En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst. Det anbefales at gjestene laster ned overnattingsstedets TENT HOTELS-mobilapp før innsjekking. I henhold til lokale lover kan overnattingsstedet servere maksimalt tre alkoholholdige drikker per person med hvert måltid til gjester som har bestilt prisplaner med alt inkludert. Det er mulig å kjøpe alkoholholdige drikkevarer.

    • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
    • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 18.00.
    • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
    • Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.

    Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

    • Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
    • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.55 per person per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.28. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år år.
    • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 2.20 per person per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.10). Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år år.

    Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

    • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
    • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
    • Avgift for safe på rommet: 3 EUR per dag

    Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

6 andre ser akkurat på dette hotellet.
Rom på dette hotellet ble reservert 13 ganger i løpet av de siste tre dagene.
{info}
Du har vært inaktiv for lenge. Det er ikke sikkert tilbudene gjelder fremdeles. Vennligst last ned tilbudene på nytt, ved å klikke her

Opprett en konto og dra fordel av eksklusive tilbud og umiddelbare rabatter.

Registrere
Opprett en konto og dra fordel av eksklusive tilbud og umiddelbare rabatter.
Registrere

Sertifisert betalingsadministrasjon

Sikkerhetsstandardene til vår betalingsadministrasjon oppfyller de strengeste krav. Denne sertifiseringen bekrefter at det er trygt å betale med kredittkort her.

Flerspråklig kundeservice

Våre flerspråklige reisespesialister tar seg av reservasjonene dine. Vi er tilgjengelige for våre kunder døgnet rundt.

Rask reservasjonsbekreftelse

reservasjonen din bekreftes umiddelbart. Reisedokumentene kan du enkelt og greit skrive ut etter at reservasjonen er gjennomført og bekreftet.